SMART MX65

SMART MX65

İnteraktif dijital panel. Chromium ™ web tarayıcısı. Kolay ekran paylaşımı. SMART Board MX serisi Akıllı Tahtalar, eğitimcilerin ve öğrencilerin sevdiği cihazları herhangi bir öğrenme ortamına getirmesi gereken tüm temel özelliklere sahiptir. MX serisi, etkileşimli bir ekrana ihtiyaç duyan okullar için büyük bir değer katar.

BİLGİ KARTI

Hoparlör [W] 15 W integrated speakers (×2)
Boyut [inch] 65”
Parlaklık [cd /m²] 400
Tepkime Süresi [ms] 6 ms
Kontrast oranı 4000:1
Çözünürlük 3840X2160
Boyutları (G x Y x D) [mm] 1516 × 931 x 95
Ağırlığı [kg] 46,1
Akıllı Tahta Teknolojisi LCD Ekran
Ek Özellikler Touch technology HyPr Touch™ with Advanced IR Multitouch capabilities Up to 20 simultaneous touch, writing, or erase points Android 8 Oreo
Kutu İçeriği Country-specific power cable, 16′ 5″ (5 m) USB cable, Wall mount bracket kit, Pen (×2), Antenna (×2), IR remote control (with two AAA batteries)

DAHA FAZLA BİLGİ

SMART MX SERİSİ AKILLI TAHTA ÖZELLİKLERİ

IQ, SMART Board ekranlarına özel bir all-in-one teknolojisidir.

SMART Board’un yerleşik iQ teknolojisi, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde, bir parmağınızın dokunuşuyla sunar. Kablolara ve kablolara gerek yoktur. Gömülü bilgisayar, interaktif dersler, oyun tabanlı etkinlikler ve çevrimiçi ortak oluşturma için güçlü SMART Learning Suite uygulamalarına tek dokunuşla erişim sunar. Yerleşik web tarayıcısı ve kablosuz ekran paylaşımı gibi işbirliği araçlarına da erişebilirsiniz.

Özellikler 

SMART Öğrenme Paketi
Ders teslimini, değerlendirmeyi, öğrenci işbirliğini ve oyun tabanlı etkinlikleri tek bir nihai eğitim paketinde birleştirir. Öğrencileri, öğretmenleri ve cihazları, dersleri öğrenme deneyimlerini zenginleştirecek şekilde birleştirir.

Ekran paylaşımı
Herhangi bir Android® (Google Cast), iOS® (AirPlay) ve Windows® (Miracast) cihazından kablosuz olarak – donanımı takmadan veya uygulama yüklemeden paylaşın.

internet tarayıcısı
Entegre Chromium web tarayıcısıyla web sitelerini ve YouTube videolarını doğrudan forumda keşfedin.

Dijital beyaz tahta
Manyetik tabladan iki kalemden birini alın ve panoramik beyaz tahtaya yazmaya başlayın. Yazdığınız her şeyi, istediğiniz yerde 250’ye kadar cihazla paylaşın – öğrenciler de yazabilirler. İşiniz bittiğinde, kolayca notları ekrana kaydedin ve öğrencilere PDF dosyaları olarak gönderin.

Esnek bağlantı
Ekranları çok sayıda HDMI, VGA, USB ve multimedya bağlantı noktası üzerinden bilgisayarları ve depolama ortamlarını bağlayın. Önden bakan rahatlık portları ayrıca temel bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar.

Obje tanıma ™, bir menüden araçlar seçmeden parmakları seçer, kalem yazma ve avuç içi silinmeyi bilir.
SMART ink ™, web siteleri, videolar, PDF’ler ve Microsoft Office® dosyaları üzerine yazmanıza ve notlarınızı neredeyse tüm dosya türlerine kaydetmenize olanak tanır.
Silktouch ™ sürtünmesiz son kat, kullanımdan sonra bile, rahat ve rahat bir dokunma deneyimi sağlar ve parmak yanmasını önler.

Ortam ışığı sensörü
Ekranı otomatik olarak kısar veya parlaklaştırır, her türlü aydınlatma koşulunda rahat bir görüntü sağlar.
Windows için

10 eşzamanlı temas noktası, aynı anda birden fazla öğrencinin yakınlaştırma, döndürme ve çevirme gibi hareketleri kullanabileceği anlamına gelir.

Ticari sınıf
MX serisi, 50.000 saatlik güvenilir kullanım için derecelendirilmiştir. SMART’ın Hızlandırılmış Ömür Testi, daha az arıza süresi ve daha uzun ömür sağlar.

 

The SMART Board® MX265-V2 interactive display has all the essentials educators need
for bringing the devices students love into any learning environment. This display is
great value for schools that need an interactive display on a budget. The 65″ 4K Ultra
HD resolution display includes a one-year subscription to SMART Learning Suite and a
standard three-year warranty.
The iQ experience offers one-touch access to SMART Learning Suite applications,
including SMART Notebook® lessons and activities. You can also access collaboration
tools, including a digital whiteboard, a web browser, and wireless screen sharing.

Navigation

Alışveriş Sepetim

Close
Viewed

Son Görüntülenen

Close

Quickview

Close

Categories