Smart Board – Akıllı Tahta Sistemleri

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

SMART; Mucit, Öncü, Lider…
Distribütör; Akademi Bilişim
1991’de Dünyanın ilk akıllı tahtasını icad eden ve interaktif eğitim, toplantı, sunum çözümlerini 25 yılın üzerinde geliştirmeye devam eden SMART, tüm dünyada en saygın, öncü, lider kurumların birinci tercihi olmaya devam etmektedir.

Modern dünya için birlikte çalışma

SMART, tüm dünyada bulunan insanların, toplantı ortamlarında, sınıflarda doğal şekilde birlikte çalışma ve birlikte öğrenmelerini sağlayan ve bunu fark yaratacak şekilde basitleştiren çözümler üretmektedir.
Biz insanların düşüncelerini geliştirmeleri için özgür bırakıyor, paylaşım ve araştırmalarını mekana bağlı olmadan ve herhangi bir cihaz ile, sezgizel olarak yaratılan sınırsız alanlarda paylaşmalarını basitleştiriyoruz.

Doğal olarak birlikte çalış

Bugün, hepimiz ofisler veya öğrenme ortamlarında evimiz rahatlığında bağlanma ve paylaşmayı bekliyoruz. Anlayışı daha ileri taşıyan, devrimsel yeni fikirleri daha hızlı bulmayı başarmamızı sağlayan bu yeni stilde hepimiz çalışmayı ve öğrenmeyi tercih ediyoruz.

SMART EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ SMART, farklı öğrenme tiplerine sahip öğrencilerin öğretimi için eğitimcilere alanlar yaratır. Teknoloji, öğrenme ve birlikte çalışmayı benzersiz şekilde geliştirmelidir. Birlikte çalışma, öğretmen ve öğrenciler bunu doğal ve sezgisel şekilde yapabilirse bu en iyisi olabilir.

EĞİTİMDE SMART
26 yıl önce dünyanın ilk akıllı tahtasını icat ederek sınıfta eğitimi yeniden tanımladık. Değişimin adıyız. Biz eğitimde birlikte çalışmayı toplam bir çözüm olarak sunabilen eşsiz yeteneklere sahibiz.
Birlikte çalışma ortamları fiziksel veya sanal olabilirler.

EĞİTİM ÖNCE GELİR
Eğitimcileri dinleriz, sınıflarda zaman geçiririz ve geri dönüşlere bağlı sürekli geliştirme ve iyileştirmeler yaparız. Eğitime sunulan her bir SMART ürünü tam anlamıyla sınıflar için dizayn edilmiştir. Herbir özellik eğitimcilerin karşılaştığı zorlukları çözmek üzere geliştirilmektedir.

Etiketler: Akıllı tahta, smart akıllı tahta, smart board, smart akıllı tahta, teknolojik tahta, akıllı tahta nedir, akıllı tahta nasıl kullanılır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir