Sunumlarınız daha aktif, daha katılımcı ve etkili olsun istemez misiniz? Akıllı Tahtalar ile tanışın o halde..

Akıllı Tahta Nedir?

Etkileşimli tahta, ya da akıllı tahta, bir bilgisayara bağlı olan büyük etkileşimli ekrandır. Bir projektör bilgisayarın masaüstünü tahta yüzeyine yansıtır. Kullanıcılar kalem, parmak ya da diğer arayüz aygıtlarıyla etkileşim sağlayabilirler. Sınıflarda ve tüm eğitim düzeylerinde çeşitli şekillerde kullanılmaktadır. Şirketler, çalışma grupları, spor yöneticiliği, yayıncılık ve stüdyo çalışmaları gibi işlerde de kullanım alanı mevcuttur. İlk etkileşimli tahtalar ofis kullanımı için Xerox Parc tarafından 1990 tarihinde tasarlanmış ve üretilmiştir. 2008’de dünya etkileşimli tahta endüstrisi 1 Milyar dolarlık bir pazara ulaşmıştır.

Sns Teknoloji olarak yukarıdaki tüm meslek guruplarında aktif olarak kullanılabilecek kaliteli ve dünya çapında isim yapmış ürünleri siz değerli müşterilerimiz satış ve teknik sorumluluğunu üstlenmiş durumdayız. Smart ve Promethan markalarına ev sahipliği yaparken yine bu markalara ait akıllı tahtalar için teknik servis ve yerinde destek hizmetleri veriyoruz. Ürünlerimiz kaliteli ürünler olup garantili ve yedek parça teknik destek konusunda da sorunsuz ürünlerdir.

Smart ve Promethan haricinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sözü geçen markalar veya Vestel marka 2. el akıllı tahtalar da tarafımızca sağlanmaktadır. Performansını beğenmediğiniz akıllı tahtaların tamir bakım işlerini yapıyoruz. Akıllı tahta devreye alımı ihtiyaçlarına da çözüm sunan Sns teknoloji, cihazın bulunduğu yere gelere gerekli işlemleri hızlı ve kaliteli bir şekilde

Etiketler: akıllı tahta, etkileşimli taha, interaktif tahta, akıllı tahta nedir

Akıllı Tahta Diğer Hizmetlerimiz

  • Akıllı Tahta Tamiri
  • Akıllı Tahta Kurulumu
  • Akıllı Tahta Driver (sürücü) Yükleme
  • Akıllı Tahta Program Yazılım Yükleme
  • Akıllı Tahta Macintoshda Çalıştırma